Ye Döner Bayraklı
Diğer Yazılar

30 Aralık 2019, 14:33

0 Yorum

255 Okuma

En Uygun Et Döner

30 Aralık 2019, 14:26

0 Yorum

290 Okuma

En Teknolojik Restorant

30 Aralık 2019, 13:13

0 Yorum

289 Okuma

İzmir'in En Hijyenik Restorant'ı Ye Döner Oldu

18 Kasim 2019, 13:37

0 Yorum

0 Okuma

İzmir Et Döner

18 Kasim 2019, 13:38

0 Yorum

350 Okuma

Bornova Ye Döner
İzmir Et Döner
11
Eylu
700 Okuma 0 Yorum
İzmir Et Döner

İzmir Et Döner

Folkart Towers et döner hizmeti başta olmak üzere İzmir'in Bayraklı ilçesinde verdiği hizmetlerle ismini sık sık duyuran Ye Döner, Bayraklı ilçesinden başta olmak üzere birçok bölgeden müşterisi bulunan bir işletme olarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bayraklı en ucuz döner prensibi ile yola çıkan Ye Döner, aynı zamanda kaliteden asla taviz vermeden ne kadar başarılı bir hizmet sunulabileceğinin de altına imzasını atmıştır. İzmir Et Döner hizmeti ile sektörde liderliği ele geçiren Ye Döner, geçmişinden gelen deneyim sayesinde aslında bunun bir tesadüf eseri olmadığını da bizlere kanıtlamıştır. Bir aile şirketinin devamı olan ve yine gıda sektöründe farklı işlerle uğraşan KONCA ailesinin ne küçük oğlu olan Barış KONCA tarafından hayat geçirilen Ye Döner, geçmişin vermiş olduğu deneyimle birlikte günümüzde ki girişimcilik ruhunun bir tezahürü olarak ortaya çıkmıştır.

İzmir Et Döner sektörüne hızlı bir giriş yaparak ismini tüm bölgelere duyurmuş olan Ye Döner, özellikle et dönerin hazırlanmasından önceki evresinden başlayarak sunuma kadar olan süreçte oldukça titiz bir çalışma yapmaktadır. En lezzetli et döneri hazırlayabilmek için ilk etapta kullanılacak olan etin seçimi oldukça önemlidir. Hayvancılıkla uğraşan bir aileden gelen Barış KONCA tarafından özenle belirlenen etlerin kullanımı aynı zamanda ortaya çıkarılan et dönerin lezzet noktasında oldukça başarılı olmasına yardımcı olmaktadır. En lezzetli döneri ortaya çıkarabilmek için doğru eti tercih etmek kadar etin hazırlanması da bir o kadar önemlidir. Et dönerin hazırlanması noktasında oldukça dikkat edilmesi gereken noktaların dikkatle incelenmesi gerekmektedir. Ayrıca bu aşamanın sonrasında en lezzetli et dönerin sunum aşamasına geçmeden önce pişirilmesi oldukça hassas bir noktadır.

Et dönerin kıvamında pişirilmesi aslında tüm tadını koruyabilmesi adına yapılacak en önemli adımlardan birisidir. Et dönerin pişirilmesinin ardından müşterinin istediği mönüye uygun olarak hazırlanması ve servise hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Pişirilen et dönerin standartlara uygun bir şekilde servis edilmesi lezzet noktasından ziyade hizmet noktasında önemlidir ve müşteri memnuniyeti için oldukça gereklidir. Yapılan servisle birlikte en uygun et dönerin tadına bakan müşteriler memnun bir şekilde işletmeden ayrılacaktır.

 

0 Yorum

Yorum Ekle