Ye Döner Bayraklı
Diğer Yazılar

30 Aralık 2019, 14:33

0 Yorum

254 Okuma

En Uygun Et Döner

30 Aralık 2019, 14:26

0 Yorum

290 Okuma

En Teknolojik Restorant

30 Aralık 2019, 13:13

0 Yorum

288 Okuma

İzmir'in En Hijyenik Restorant'ı Ye Döner Oldu

18 Kasim 2019, 13:37

0 Yorum

0 Okuma

İzmir Et Döner

18 Kasim 2019, 13:38

0 Yorum

350 Okuma

Bornova Ye Döner
Bornova Ye Döner
18
Kasi
350 Okuma 0 Yorum
Bornova Ye Döner

İzmir'in en çok talep gören dönercisi olarak bilinen Bornova Ye Döner, her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Özellikle sağladığı hizmetlerin yanı sıra sunduğu et dönerin lezzeti ile de talep edilmesinin asıl nedenini ortaya koyan Ye Döner, her geçen gün yeni bölgelerde şubelerini açarak büyümesini sürdürmektedir. Alanında verdiği hizmet sayesinde lider konumda olan Ye Döner hem kendilerini geliştirmeye hem de sunduğu lezzet çeşitlerinin daha da farklı tatlarla birleştirilmesine imkan sağlamaktadır. İzmirli vatandaşların oldukça yoğun olan taleplerine sunduğu hizmetle cevap veren Ye Döner, aynı zamanda bu yoğunluğu içerisinde sunduğu lezzetten asla taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Uzun süre hayvancılıkla uğraşan bir aileden gelen ve bu hayvancılık geleneğini farklı bir alanda değerlendiren Abdülkadir KONCA, aynı zamanda bir veteriner olmanın da sağladığı avantajları işletmelerine yansıtmaktadır. Özellikle et döner için hayvanın en uygun ve en lezzetli yerini oldukça iyi bildiği için bu alanda ki bilgilerini de kullanarak İzmirli vatandaşların lezzet konusunda tatmin olmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda işinin de vermiş olduğu hassasiyetle birlikte hem sağlıklı hem de lezzetli bir yemek ortamının hazırlanmasına imkan sağlamış olmaktadır. Ailesinin nesiller boyunca devam ettirdiği küçük ve büyükbaş hayvancılık geleneğini farklı bir alanda kullanarak oldukça önemli bir adım atan Abdülkadir KONCA, hem aile geleneğinin farklı bir alanda da olsa devam ettirme hem de İzmirli vatandaşların sağlıklı yemek yiyebilmeleri için yeni mekanların hayata geçirilmesine yardımcı olmaktadır. 

İzmir Bornova Et Döner hizmeti ile özellikle et döner alanında adeta bir çığır açarak yıllardır insanların özlediği lezzeti ortaya koymayı başarmıştır. Bu anlamda yaptığı çalışmalara ek olarak sadece et döner ile sınırlı kalmayarak et dönerle ilgili farklı türevlerin de ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Bornova et döner hizmetiyle birlikte aynı zamanda farklı tatların sunulmasıyla oldukça lezzetli servislerin yapılasını sağlamaktadır. Mönüsünde şu lezzetler bulunmaktadır;

  • Et Döner
  • Et İskender
  • Beyti Sarma
  • Pilav Üstü Et Döner
  • Et Döner Menü
  • Diyet Menü
  • Pilav Üstü Et Menü
  • Et İskender Menü

0 Yorum

Yorum Ekle