Ye Döner Bayraklı
Diğer Yazılar

30 Aralık 2019, 14:33

0 Yorum

254 Okuma

En Uygun Et Döner

30 Aralık 2019, 14:26

0 Yorum

289 Okuma

En Teknolojik Restorant

30 Aralık 2019, 13:13

0 Yorum

288 Okuma

İzmir'in En Hijyenik Restorant'ı Ye Döner Oldu

18 Kasim 2019, 13:37

0 Yorum

0 Okuma

İzmir Et Döner

18 Kasim 2019, 13:38

0 Yorum

349 Okuma

Bornova Ye Döner
Bornova İskender
18
Kasi
359 Okuma 0 Yorum
Bornova İskender

İskender Döner, Türk kültürünü doğrudan yansıtan ve özellikle yurt dışında yaşayanların sadece döner yemek için bile ülkemizi ziyaret etmesini sağlayan bir yiyecek olarak tanımlanabilir. Hazırlanmasından pişirilmesine, pişirilmesinden sunumuna kadar birçok farklı aşaması bulunmasına rağmen çekilen bu kadar zahmetin sonunda lezzetli bir sunumun yapılmasıyla birlikte aslında her şeye değer bir lezzet olduğunu da ortaya koymayı başarmaktadır. 

Bu kadar rağbet gören bir alan olduğundan dolayı da çok sayıda insanın döner işine girerek kendi çaplarında hazırlıklar yapması söz konusu olmaktadır. Bu durum başta normal gibi görünüyor olsa da aslında bu işi bilen bilmeyen binlerce insanın yapmaya başlamasıyla durum kontrolden çıkma noktasına gelmiştir. Bundan dolayı Ye Döner gibi işletmelerin örnek alınarak bu yolda gidilmesi oldukça önemlidir. Ye Döner, İzmir'in birçok bölgesinde hizmet veren ve lezzeti sayesinde oldukça başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan bir işletmedir. Bu işletme diğer başarısız girişimler gibi durduk yere bu alanda kendisine yol edinmemiştir.

Sadece et döner alanında değil aynı zamanda İzmir Bornova İskender lezzetinin de herkes tarafından tadılması için çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayede insanların aynı zamanda sadece et döner alanında değil, et dönerden de yapılıyor olsa farklı türevlerinin de tadılabilmesi için imkân sağlamaktadır. Bornova İskender hizmetinin yanında farklı türevlerinin de ortaya çıkması ve bu lezzetlerin farklı damak zevklerine hitap edebilecek şekilde servis edilmesi aynı zamanda farklı damak zevklerine sahip insanlarında Ye Döner’e gelmesine yardımcı olmuştur.

  • Et Döner
  • Et İskender
  • Beyti Sarma
  • Pilav Üstü Et Döner
  • Et Döner Menü
  • Diyet Menü
  • Pilav Üstü Et Menü
  • Et İskender Menü

Genel olarak bakıldığında ana mönü olarak yukarıda ki servislerin yapılmasının yanı sıra oldukça çeşitli ve bol ürünlü mönüleri de inceleme fırsatı sunmaktadırlar. Özellikle et döner ve İskender konusunda geleneksel Türk lezzetinin ortaya çıkmasına ve bu geleneğin ilerleyen dönemlerde de devam ettirilmesi adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu sayede başta İzmir olmak üzere birçok farklı bölgeden talep görmektedir.

0 Yorum

Yorum Ekle