Ye Döner Bayraklı
Bornova’da en iyi et döner nerede yenir ?
11
Ekim
148 Okuma 0 Yorum
Bornova’da en iyi et döner nerede yenir ?

Bornova’da en iyi et döner nerede yenir?

Son dönemde yaptığı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren Ye Döner, özellikle İzmir’de oldukça fazla konuşulmaya başlandı. Yemek sektörünü kasıp kavuran lezzetleri ile İzmir’de en fazla tercih edilen firma olma başarısını göstermiş bulunmaktadır. Özellikle son dönemde yapılan çalışmalar ile birlikte servis ağının farklı noktalara da hizmet vermesi ile sadece İzmir’in Bayraklı ilçesinde değil aynı zamanda çevre ilçelerde hatta bölgede ki illerden de talep gelmektedir.

Bu noktada hazırladığı döner lezzeti sayesinde oldukça değişik tatlarında kullanıldığı mönülerin hazırlanması noktasında oldukça başarılı çalışmalar yaparak firmaya gelen misafirlerin keyifli bir yemek yemenin mutluluğunu yaşamalarına yardımcı olmaktadır. Bu durumun en etkili tarafı ise sunulan dönerin lezzetli olmasıdır. İzmir’de hatta sadece Bayraklı ilçesinde bile birçok döner firması bulunmasına rağmen insanların neden ısrarla Ye Döner’e geldiklerine bakıldığında büyük bir farklı lezzetlerin etkili olduğu görülecektir.

Bu konuda sadece yemek değil aynı zamanda insanların beğenebileceği bir lezzeti ortaya çıkarmak gerçekten de oldukça önemlidir. Ye Döner’in hazırladığı dönerin lezzetli olmasının en büyük nedenlerinden birisi döner için hazırlanan etin özenle ve dikkatle seçilmiş olmasıdır. Bu durumda ailenin hayvancılıkla uğraşmış olması ve uzun yıllardır yemek sektöründe hizmet vermesi oldukça etkilidir. Bu durumların elinde bulundurduğu ayrıcalıkları oldukça iyi bir şekilde kullanan Ye Döner, bu sayede piyasanın en çok talep edilen dönerlerini hazırlamayı başarmıştır.

Bornova’da en iyi et döner nerede yenir?

Bayraklı ilçesinde bulunan Ye Döner aynı zamanda oldukça yakın bir bölge olan Bornova’dan da bir hayli müşteri tarafından talep edilmektedir. Bu kapsamda değerlendirildiğinde “Bornova’da en iyi et döner nerede yenir?” sorusuna verilebilecek en doğru cevap tabi ki de Ye Döner olacaktır.

Hazırlanan dönerin daha hayvanın kesim aşamasından alınan kararlarla ilerlediği ve kesim sonrasında hayvanın en güzel yerlerinin Ye Döner tarafından alınarak döner için kullanılması ile devam eden süreç pişirilme aşamasına kadar gelmektedir. Pişirilme aşamasında etin döner olarak saplanması ve pişirme teknikleri de oldukça önemli olmaktadır. Bu sayede oldukça lezzetli bir döner elde edilmiş olmaktadır.

0 Yorum

Yorum Ekle